Про нас
Наша ідея - просування культури Specialty, де люди і якість продукту на першому місці. Чашка кави - це просте задоволення кожного дня, а не просто заряд кофеїном. Для нас кава це постійне відкриття різних відтінків з різних країн і регіонів. Від загального до конкретного - від зерна до посуду. Ми продумали і ретельно вибрали кожну ланку процесу: ферма, де проростає кавова ягода; обсмажчик, який розкриває кавове зерно найбільш ефективно; обладнання, яке не заважає нашим бариста знаходити потрібний профіль приготування; водопідготовка - адже 98,5% твоєї чашки - це вода; посуд, який правильно передає багатогранність смаку і несе естетичний характер.

Ми будуємо бізнес про людей і для людей. Ти і я основні ланки цього ланцюга. Ми і наші гості - це справжнє ком'юніті, де все цінують один одного. Ти цінуєш якість - ми його даємо, ми хочемо дивувати - ти відкритий до нового. У тебе особливі потреби - ми їх враховуємо. Ми цінуємо час: не встигаєш побути з нами - візьми з собою, зробимо швидко.

Ніяких компромісів. Високі стандарти якості на всіх етапах нашої справи, де важливо все - професіоналізм, сервіс, швидкість. Ретельно виміряних підхід, який простежується у всьому: від вибору зерна до інгредієнтів наших страв, від вибору посуду до системи водопідготовки. Тепер у тебе є ми: кава - наше життя, в якій хочеться смачно і правильно харчуватися, а алкоголь для нас - це про смак, ми хочемо показати, що не тільки кава може бути унікальною.

Харків, вул. Ярослава Мудрого, 33/35

095 419 10 12