Вино Krasna Hora Herr Gewurtz, 0,75 л | Natural

650,00
грн.
Вино можна сплатити картою на барі або готівкою при отриманні

Біле натуральне сухе вино. Виробник Krasna Hora, географія Чехія - Моравія, Сортовий склад - Гевюрцтрамінер, Міцність - 12%, Сахар - 1,1г/л

КОЛІР, СМАК, АРОМАТ

Вино яскравого золотисто-оранжевого кольору з легкою димкою. Смак вина яскравий, м'який, насичений, з апетитною освіжаючою кислотністю і нотками тропічних фруктів. В ароматі вина класичні ноти троянди і лічі доповнюються легкими нюансами хліба і дріжджів. Вино добре поєднується з закусками, салатами, білим м'ясом, сирами. Krasna Hora, "Herr Gewurtz" - інтригуюче, прогресивне і складне вино не для людей зі слабкими нервами, яке знаменує собою нову хвилю стильних вин з мінімальним втручанням у виробництво. Вино виготовляється з винограду сорту Гевюрцтраминер, вирощеного на біодинамічного винограднику в селі Старий Поддворов в Моравії. Збір врожаю проводиться вручну, врожайність складає всього 1 кг ягід з лози. Виніфикация включає місячну ферментацію в контакті з шкіркою. Витримка на природному осаді триває 4 місяця. Перед розливом вино не фільтрується і не освітлюється.

Невелика, сімейна виноробня «Krasna Hora» знаходиться в головному виноробному чеському регіоні - Моравія. Господарство має сертифікат органіки, дотримується біодинамічних принципів і виробляє вина в стилі «natural wine». Варто відзначити, що в 2018 році на винному конкурсі в Нью-Йорку, «Krasna Hora» виграла титул «чеська виноробня року».
Дивись також
Click to order
ТВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Твій телефон
Payment method