Вино Pinot Noir, Pete's Pure, 0.75л | Organic

380,00
грн.
Вино можна сплатити картою на барі або готівкою при отриманні

Червоне сухе вино. Виробник Pete's Pure, географія Ріверленд. Новий Південний Уельс. Австралія, Класифікація - PGI, Сортовий склад - Пино Нуар, Міцність - 13,5%, Сахар - 6,6 г/л

КОЛІР, СМАК, АРОМАТ

Вино Pinot Noir Pete`s Pure - яскравий представник бренду Pete`s Pure, який знаходиться в Австралії. Засновник компанії - Скотт Роулінсон. Він ще після того, як закінчив середню школу, хотів присвятити своє життя виноробству. На сьогоднішній день він створив 29 вінтажів унікальних напоїв. Навчався і отримував досвід в Швеції, Китаї, США, Південній Америці. Він ріс на фермах з вирощування овець і пшениці. Вони перебували за містом Mallee. Він процвітав в спортивній сфері, але після школи гостро стало питання грошей і йому довелося шукати роботу. Але він не зрадив мрію, отримав спеціальність магістра виноробства і почав займатися улюбленою справою. Він щодня вдосконалює свої навички винороба, вивчає нові способи виробництва і зберігання напою. Виноград для його напоїв збирають спеціальні машини. Цей сорт роблять за допомогою методу Шарма, витримують протягом 3 місяців в нових бочках з дуба.
Вино забарвлене в ніжний медовий колір з золотистими відтінками. Аромат вражає нотами ванілі, тонами фруктів білого кольору і квітковими нюансами. Смак радує яскравими тонами фруктів з кісточкою - персик, диня, які доповнені ніжними мінеральними відтінками. Післясмак неймовірно освіжає, воно тривалий і насичене. Напій стане прекрасним доповненням до страв з білого м'яса і риби, фруктів. Рекомендована температура подачі - 15 - 17 градусів.
Дивись також
Click to order
ТВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Твій телефон
Payment method