Вино Krasna Hora Ruby, 0,75 л | Natural

530,00
грн.
Вино можна сплатити картою на барі або готівкою при отриманні

Червоне сухе вино. Виробник Krasna Hora, географія Чехія - Моравія, Сортовий склад - Каберне Совіньйон, Мерло, Сен Лоран, Цвайгельт, Піно Нуар, Міцність - 12,5%, Сахар - 0,11г/л

КОЛІР, СМАК, АРОМАТ

Вино насиченого і яскравого рубінового кольору з фіолетовими відтінками. Смак вина елегантний, з бархатистою текстурою, ніжними і багатими нотами червоних і лісових фруктів, відтінками лакриці, тонкими танинами і гармонійної кислотністю, які надають вину дивовижну свіжість і тривалість. В ароматі вина яскраво виражені тони вишні та сливи. Вино добре поєднується з пастою, піцою, нескладними м'ясними стравами, м'ясними закусками, салатами і сирами. Вино витримувалося вісім місяців у великих дубових бочках. Vegan Friendly!

Невелика, сімейна виноробня «Krasna Hora» знаходиться в головному виноробному чеському регіоні - Моравія. Господарство має сертифікат органіки, дотримується біодинамічних принципів і виробляє вина в стилі «natural wine». Варто відзначити, що в 2018 році на винному конкурсі в Нью-Йорку, «Krasna Hora» виграла титул «чеська виноробня року».
Дивись також
Click to order
ТВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Твій телефон
Payment method